Підведено підсумки ІІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2021» у номінації “Керівник закладу освіти”

З 1 до 9 квітня 2021 року у дистанційному режимі тривав відбірковий та фінальний етапи заключного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Керівник закладу освіти».

Двадцять п’ять учасників, які вибороли титул «Учитель року» в областях, змагалися у Конкурсі на Всеукраїнському рівні. Дванадцять учасників, які посіли перші місця в рейтингу відбіркового етапу, брали участь у фіналі Конкурсу.

Учасники проходили наступні випробування:

  • відбірковий етап – «Управлінська задача», «Управлінський практикум», «Тестування»;
  • фінальний етап – «Фасилітаційна сесія», «Проєкт».

Онофрей Альона Костянтинівна, директор Чернівецького комунального дошкільного навчального закладу-загальноосвітнього навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Лідер», гідно представила Чернівецьку область  та  проявила себе фахівцем високого рівня, продемонструвавши  фахову майстерність, високий рівень професійних компетентностей, глибоку обізнаність сучасних досягнень та інноваційних технологій в освітньому процесі.  

За результатами всіх випробувань  у номінації «Керівник закладу освіти» Онофрей Альона Костянтинівна увійшла у десятку фіналістів третього туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021».

Управління освіти Чернівецької міської ради та вся освітянська громада міста вітає  Альону Костянтинівну Онофрей, бажає подальших успіхів, звершень і перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *