Подорожні нотатки Руслани Бабух

Сьогодні кожен учитель може відвідати методичні заходи, які проводять педагогічні працівники в різних куточках України. Це дає йому можливість познайомитися з креативними особистостями, набратися їхнього досвіду та втілювати його в життя. Серед «подорожуючих» – і Руслана Бабух, учитель української мови та літератури Чернівецької гімназії №2. Родзинками побаченого й почутого поділилася педагог під час чергового майстер-класу для учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста (група №2) на тему «Секрети успішних мовно-літературних знань: подорожні нотатки. Як навчати учня ХХІ століття», який був проведений  в рамках роботи методичної панорами з проблеми «Ефективні форми та методи роботи з учнями як засоби підвищення рівня мовно-літературної освіти».

Працюючи у групах, учасники заняття створювали інтелект-карти за темами «Просте речення», «Дієслово як частина мови», повість М.Коцюбинського «Тіні забутих предків», «Життя і творчість О.Кобилянської». Використовуючи прийому «Бачу  –  Думаю – Творю», працювали з ілюстраціями до творів «Сойчине крило» І.Франка, «Я (романтика)» Миколи Хвильового, «Меланхолійний вальс» О.Кобилянської та «Тіні забутих предків» М.Коцюбинського. Відпрацьований метод «Рецензування» – приклад роботи над художнім твором, створення його літературного паспорта, перевірки умінь учня  знаходити деталі у змісті, розуміти його та робити висновки про прочитане.

Учасники майстер-класу спробували себе в ролі учнів і пройшли онлайн-тестування в режимі «Classtime».

Ознайомлення із 18-ма кроками, виконання яких сприяють кожному створити своє життя прекрасним (за проєктом «18+ або зміни в житті без зради собі» Христюк Маргарити), створили учасникам чудовий психологічний релакс протягом усього заняття.

Усі учасники методичного заходу відзначили високий професіоналізм Руслани Бабух. Переконані, що її методичні родзинки  допоможуть кожному в подальшій педагогічній діяльності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *