Інформація щодо реєстрації дитини в ДНЗ

До уваги батьків дошкільників!

Інформуємо, що реєстрація дітей в електронну чергу в заклади дошкільної освіти здійснюється на сайті управління освіти Чернівецької міської ради         

за посиланням https://osvita.cv.ua/poslugy-on-line/  

Звертаємо увагу, що реєстрація на сайті «Україна. ІСУО» за посиланням  https://reg.isuo.org/signup не підтримується і не є підставою для зарахування дітей в заклади дошкільної освіти Чернівецької міської територіальної громади.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ! Інформуємо, що у ЗДО №54 «Зернятко» (вул. Вірменська, 17А) у 2020, 2021 роках НЕ БУДЕ здійснюватися набір дітей 2-х річного віку.

Рекомендуємо батькам дітей, які зареєстровані у групі раннього віку та переддошкільній групі, здійснити перереєстрацію в інший заклад (в групи раннього віку – ДНЗ №1, 4, 28, 40, 48; переддошкільного віку – ДНЗ №28, 40).

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ на зміни в ПОРЯДКУ загальної міської електронної реєстрації та обліку дітей для влаштування в заклади дошкільної освіти м.Чернівців, затвердженому рішенням міської ради VІІ скликання від 26.09.2019 №1862 (особливу увагу звернути на п. 1.5., 1.6., 5.4.1.1.)

Подати заявку в ДНЗ

Перереєстрація з одного ДНЗ в інший

Списки зареєстрованих в ДНЗ