Практичний тренінг від платформи “Критичне мислення”

Освітня платформа “Критичне мислення” проводить тренінги професійного розвитку у 15 областях України, у тому числі у Чернівецькій. На них учителі отримують реальний досвід та навички роботи. Усі учасники й учасниці тренінгів отримують іменний серійний сертифікат, який може бути зарахований до підвищення кваліфікації, оскільки  повністю відповідає вимогам пункту 13 Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21 серпня 2019 р. , і набув чинності 03 вересня 2019 року.

Найближчий практичний тренінг для вчителів початкової школи  на тему: “Основні інструменти вчителя початкової школи в організації роботи учнів з різними видами інформації” (модуль 2) відбудеться 21 грудня 2019 року на базі СЗОШ №6 (вул.Комарова 26в).

У програмі практичного тренінгу: закриті й відкриті запитання та запитання за рівнями мислення у роботі з різними видами інформації; застосування окремих методів із розвитку критичного мислення на основі різних типів запитань; моделювання (підготовка й проведення) фрагментів уроків з новими та вже відомими методами.

Зареєструватись на тренінги можна на сайті Освітньої платформи “Критичне мислення”  http://www.criticalthinking.expert у розділі “Найближчі тренінги”- або перейти одразу сюди .

На сайті  також є повні програми, умови участі.

 

Школи та коледжі також мають можливість самостійно запросити тренерів для проведення тренінгу у своєму закладі, для цього потрібно зібрати групу охочих педагогів (15-28 оіб) та погодити дату проведення. Умови замовного виїзного тренінгу, а також програми усіх тренінгів є на сайті Освітньої платформи “Критичне мислення”.

Слідкуйте за анонсами тренінгів та практикумів на сторінці у фейсбуці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *