Про завершення 2019/2020 н.р. і не тільки…

13 травня 2020 року в онлайн-режимі – на платформі  ZOOM  – проведено інструктивно-методичну нараду учителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста з проблеми “Особливості завершення 2019/2020 н.р. та проведення підсумкового оцінювання школярів”.

Ткач А.В., методист міського методичного центру закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради, прокоментувала нормативно-правову базу, якою необхідно керуватися  при організації завершення 2019/2020 навчального року, зокрема накази та листи управління освіти Чернівецької міської ради.

Під час інструктивно-методичної наради  обговорено питання  про те, як  виконати навчальні програми з української мови та літератури  за допомогою дистанційної технології навчання, як провести поточне та підсумкове оцінювання школярів у сучасних умовах навчання,  як заповнити класні журнали. Звернула увагу на проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, ДПА-ЗНО з української мови в 11-х класах та навчальної практики в 5-8-х та 10-х класах.

Алла Василівна Ткач за допомогою вправи «Вільний мікрофон» у кінці наради  дала відповіді на запитання від  учасників, які вони надіслали під час реєстрації та які виникли протягом її проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *