Професійний розвиток педагогів в умовах роботи Нової української школи: сучасні методики викладання

ІІ засідання Школи молодого та малодосвідченого учителя початкових класів відбулося на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №20.

Тема для спілкування: «Професійний розвиток педагогів в умовах роботи Нової української школи: сучасні методики викладання», визначена у результаті анкетування  та  запропонована самими учасниками Школи.

Деркач Ж.І., директорка закладу, з особливостями та традиціями шкільного життя.

Активності на занятті розпочалися  з інтерактивної  вправи «Коло вітання», яке провела Харченко А.М., учителька Чернівецького багатопрофільного ліцею №4, керівниця ШММВ.

Методичний практикум з учителями початкових класів провела  Косован О.К.,  методистка ММЦ. У ході роботи разом з колегами з’ясували, що  важливою умовою розвитку професійної компетентності педагогів є інноваційне освітнє середовище.

Особливі вимоги до професійної компетентності фахівця, зумовлюють перегляд його власних життєвих цінностей, усталених стереотипів, умінь і навичок, наявного досвіду. Дослідити й визначити роль інноваційного освітнього середовища у розвитку професійної компетентності педагогів.

Учителі початкових класів спостерігали сучасний демонстраційний урок з предмета «Я досліджую світ» у 2-Б класі Нової української школи, який провела Недбайло Н.К. учителька початкових класів. Тема заняття. «Одяг і взуття для зимових прогулянок. Складання казки про зимову мандрівку до лісу або парку».

Ділову гру з елементами тренінгу: «Професійний розвиток педагогів в умовах роботи Нової української школи» провела Харченко А.М., керівник Школи.

Вона акцентувала увагу на організаційних аспектах проведення занять з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у  Новій українській  школі».

Молоді колеги практикувались у моделюванні мети уроку з предмета «Я досліджую світ» відповідно до його теми.

Заняття завершилося педагогічною рефлексією та рекомендаціями для самоосвіти.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *