Програма “Педагогічний олімп України”

Національна програма «Педагогічний Олімп України» запрошує до участі заклади освіти всіх рівнів акредитації, педагогів-практиків, обдаровану молодь для демонстрації професійних здобутків, інноваційних досягнень, досвіду та підтвердження високого знання педагога. Захід проводиться з метою розкриття професійного зростання освітян та висвітлення педагогічних ідей та думок.

Участь у Програмі — це особисте досягнення кожного, свідчення вчительської неординарності та високого рівня фахової підготовки. Самоаналіз діяльності професіоналів — певний етап сходження на вершину професійності та стрімкого руху вперед.

У жовтні 2020 року в місті Києві будуть проведені урочистості. За результатами складеного рейтингу відбудеться вшанування успішної педагогічної роботи, а також буде видано книгу «Педагогічний Олімп України 2020», яка розповість про здобутки галузі, реалії сучасного педагогічного життя та якість забезпечення освіти.

Інформація про лауреатів проекту розміщена та постійно оновлюється на сайті https://galaktika2005.wixsite.com/flahmany-osvity

Папка-Освіта-2020

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *