Писанка для поліції

Міський центр еколого-натуралістичної творчості Чернівецької міської ради спільно з головним управління національної поліції в Чернівецькій області до Великодня, вперше у Чернівцях, започаткували громадсько-соціальний проєкт «Писанка для поліції».

Керівники гуртків: «Життя в стилі ЕСО» – Гавучак Н. М, «Природа – джерело творчості» – Салагор О.Г., «Юні друзі природи» – Салагор О.Г., «Юні фотоаматори» – Півторак В.В., «Еко-арт» – Горобчук С.В. та «Природа рідного краю» – Гоюк О.М. організували творчу роботу вихованців, націлили дітей на створення  унікальних шедеврів виконаних у різних техніках: бісероплетіння, вишивка, в’язання, канзаші, аплікація з тканини, з паперу, з фоамірану, з фетру, оздоблення 3д-ручкою, різьблення по шкаралупі з символікою Національної поліції. Варто зазначити, що і дівчата, і хлопці різного віку виявили бажання взяти участь у проєкті.

Таким чином, діти висловили свою подяку захисникам правопорядку за їх нелегку працю, привітавши їх власноруч прикрашеними писанками з прийдешнім святом – Пасхою. Арт-задум націлений на те, щоб привернути увагу дітей та юнацтва до нових нетрадиційних видів писанкарства та прищепити повагу до людей, які працюють у поліції.

Робота Трайстарь Лілії:

Робота Салагор Олександри:

Робота Новак Анни:

Робота Воронюк Андріанни:

Робота Гоюка Сергія:

Роботи вихованців МЦЕНТУМ до Великодня:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *