Писанковий дивосвіт

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн –  Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

Доброю традицією в Будинку творчості дітей та юнацтва стало проводити фестиваль «Писанковий дивосвіт». Цього року він V – ювілейний і, до того ж, віртуальний! Карантин не став на заваді нашому фестивалю, що відбувся 9 квітня 2020 року. Педагоги закладу, з метою виховання у дітей почуття причетності до традицій нашого народу, творили диво. Разом з вихованцями на онлайн зв’язку в інтернет-мережі через Viber, Zoom, Messenger виготовляли писанки в різних техніках (декупаж, квілінг, фетр, вишивка, аплікація, крапанки, зернівки, бісерне та ниткове намотування), вітальні листівки, великодні композиції та малюнки писанок різних регіонів України.

Кажуть, що на Великдень сонце грає, купається в радості на небесах. Ми віримо у добру долю, у те, що над Україною буде світити ясне сонце. На писанках наших вихованців написано все – благополуччя, спокій, благодать. Віримо – ці писанки закличуть добро на нашу землю, напишуть долю рідній Україні!

Переглянути роботи вихованців можна за ПОСИЛАННЯМ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *