Робимо нашу Землю чистою!

Чернівецька гімназія №5 долучилася до проведення Всеукраїнського дня прибирання, зорганізованого ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» в період  з 01 до 19 вересня 2020 року.

 Цього року акція проходила із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Акція передбачала три форми участі:

  • Індивідуальні прибирання –  прибирання із друзями або родиною. Після прибирання важливо донести зібране до найближчого сміттєвого баку. За можливості – відсортувати зібране і здати в найближчий пункт прийому вторинної сировини. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа – достатньо велика для дотримання соціальної дистанції. Схвально  підтримувалося фото на локаціях до і після прибирання та з відмітками організаторів у соціальних мережах #побачив прибери #letsdoitukraine’#worldcleanupday, щоб бути прикладом для інших. Результати прибирань були зафіксовані на сайті letsdoitukraine.org
  • Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна реалізувати в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
  • Картографування. Встановити безкоштовний мобільний додаток «TrashOut» та відмічати забруднені й очищенні території.

Ми і надалі будемо робити свою землю чистішою!

ДОЛУЧАЙТЕСЯ, ДРУЗІ! Г.Й.Абрам’юк, заступник директора гімназії №5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *