Семеро чернівецьких учнів отримали стипендії Президента України

25 листопада 2019 року у приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулося урочисте вручення стипендій Президента України, лауреатами яких є переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2018/2019 н.р.
«Стипендія Президента України – це визнання не лише вашого таланту та потенціалу, а й працьовитості. Найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі», – відзначила Ганна Новосад.
«Учні, які удостоїлися стипендії Президента України, ведуть активну наукову діяльність, працюють над серйозними проектами, які можуть бути корисними для суспільства. Ми вважаємо, що ці школярі повинні отримувати визнання за свою копітку роботу і знати, що держава їх підтримує», – зазначив президент Малої академії наук Станіслав Довгий.
Цього року фінансових винагород  за сумлінне навчання удостоєні шестеро учнів м.Чернівці, двоє з яких другий рік поспіль отримують стипендії,  це Середенко Валерія, учениця 11 класу гімназії №3, та Ліщинський Максим, студент І курсу Національного університету «Львівська політехніка» (випускник ліцею №1 математичного та економічного профілів). Вперше стипендію отримають Головацька Яна, учениця 10 класу ліцею №1 математичного та економічного профілів, Величко Степан, студент І курсу Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім.В.Ю. Шкрібляка (випускник ЗОШ №38), Волкова Анна та Міліхін Ілля, студенти І курсу Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (випускники гімназії №2).
Заячук Анастасія, учениця 11 класу гімназії №4, отримуватиме стипендію Президента України за участь у складі команди України у ХІІІ Міжнародній учнівській олімпіаді з географії (IESO 2019) в Республіці Корея.
Вітаємо та пишаємось обдарованою учнівською молоддю Чернівців!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *