Семінар для класних керівників, заступників з ВР, педагогів-організаторів, викладачів позашкілля та вчителів історії та гуманітарних дисциплін

        На базі Чернівецької СШ ОРТ № 41 протягом 23.10.- 24.10.2019 р. був проведений семінар для класних керівників, заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів, викладачів позашкілля та вчителів історії та гуманітарних дисциплін.

        Захід організовано у співпраці Управління освіти Чернівецької міської ради, Українського центру вивчення історії Голокосту та Українського інституту національної пам’яті відповідно до постанови Верховної Ради № 1744-VIII від 16.11.2016.

        На семінарі презентовано новий інтерактивний ресурс – збірку методичних розробок про багатогранну історію та пам’ять Бабиного Яру у місцевому та загальноукраїнському контексті. Була проведена дискусія: «Актуальність пам’яті Бабиного Яру та особливості меморіального простору», практикум та обговорення:                                                                            «Методична концепція збірника навчальних занять та огляд використаних матеріалів, методів і прийомів,  створення уроків за допомогою конструктора занять з  поєднання пам’яті про Бабин Яр з місцевим контекстом».

         Ведучими семінару були: автори посібника Наталя Герасим, завідувач ММЦ, Ольга Лімонова, Віталій Нахманович, історик і етнополітолог, провідний науковий співробітник Музею історії Києва, відповідальний секретар Громадського комітету для вшанування пам’яті жертв Бабиного Яру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *