Семінар-практикум для вчителів географії та економіки

«Якщо ви хочете навчити дітей мислити по-іншому, Вам

доведеться навчитися учити по-іншому» (Конфуцій)

Фінансова грамотність та підприємливість є необхідними складовими економічної культури особистості, які визначають такі загальнолюдські цінності, як свобода вибору, право приватної власності, дотримання законності, сприяють розвитку навичок економічної та фінансової поведінки людини як споживача фінансових послуг та платника податків. Саме цим актуальним питанням був присвячений семінар-практикум для вчителів географії та економіки «Реалізація наскрізної лінії «Підприємливість та фінансова грамотність» на уроках географії», який відбувся 15 березня в гімназії №7.

У теоретичній частині семінару-практикуму цікавим був виступ вчителя економіки ліцею №1 Місевич О.М. на тему: «Формування поняття економічного патріотизму та необхідність розвитку підприємницької освіти в Україні». Група вчителів Тищук С.О. (гімназія №7), Гордашко Н.В. (ЗОШ №27), Народова Н.В. (СЗОШ №22 ) презентувала окремі теоретико-методологічні аспекти формування підприємливості та фінансової грамотності на уроках географії. Були запропоновані цікаві прийоми та методи економічних підходів, які сприяють формуванню фінансової грамотності.
Працюючи в групах, під час практичної частини семінару, вчителі виконували практичні завдання, використовуючи різні прийоми та методи викладання, рекомендовані для формування підприємливості та фінансової грамотності.

За результатами семінару-практикуму його організаторами та учасниками розроблено низку методичних рекомендацій відповідно до тематики, які в подальшому можуть бути використані вчителями в процесі вивчення географії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *