Семінар учителів фізики

Яка роль ІКТ на уроках фізики? Які інтернет-ресурси  доцільно використовувати на різних етапах уроку? На ці питання шукали відповідь учителі фізики міста на семінарі «Використання інформаційно-комунікаційних  технологій при викладанні фізики»  у ЗОШ №24 ім. Ольги Кобилянської.

З історією закладу, напрямками його діяльності та проєктами, над якими працює педагогічний та учнівський колективи школи, учасників семінару познайомила Легусова У.І., директор ЗОШ №24 ім. Ольги Кобилянської.

Сьогодні необхідно аби вчитель міг підготувати і провести урок з використанням ІКТ. Такий урок  – наочний, барвистий, інформативний, інтерактивний, економить час вчителя і учня. Він дозволяє учневі працювати у своєму темпі, а вчителеві дає можливість оперативно проконтролювати і оцінити результати навчання  – зазначила Тумак А.Ф., методист ММЦ.

Гавлюк Н.М., учитель фізики й інформатики ЗОШ №19, презентувала доцільність використання інтернет-технологій на уроках фізики. З власним досвідом  використання платформ LearningApps.org, naurok.com.ua., childdevelop.com.ua, rebus1.com. познайомила присутніх Куцик Г.І., учитель фізики й астрономії ЗОШ №24. Про можливість використання учнівських смартфонів для проведення віртуальних дослідів та експериментів проінформував  Барабаш А.Р., учитель фізики й астрономії ЗОШ №38. Під час  практичного модуля семінару  педагоги  активно працювали зі створення навчальних матеріалів за допомогою платформи LearningApps.org.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *