Сертифікація педагогічних працівників – 2021

Сьогодні, 18 січня  2021 року, розпочалася реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників 2021 року.

       Реєстрація триватиме до 31 січня 2021 року й проводитиметься у два етапи:

  • основний етап (18‒27 січня) — у межах граничної кількості для кожного регіону;
  • додатковий етап (28‒31 січня) — у межах граничної кількості вчителів початкових класів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації у 2021 році.

               Щоб зареєструватися, учителеві початкових класів, який / яка працює на відповідній посаді за основним місцем роботи, має стаж педагогічної роботи не менше двох років, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО в рубриці «Сертифікація педагогічних працівників», підготувати комплект реєстраційних документів і надіслати його до відповідного регіонального центру.

       Кількість сформованих реєстраційних карток-заяв не може перевищувати визначену МОН граничну кількість педагогічних працівників, які можуть у 2021 році пройти сертифікацію. Пройти сертифікацію зможуть до 2000 вчителів початкової школи. Реєстрацію вчителів початкових класів для проходження сертифікації у 2021 році достроково буде припинено в разі, якщо 2000 осіб сформують бланки реєстраційних карток-заяв.

      Квота для Чернівецької області  –  51 вчитель початкових класів.

       Тут можна дізнатись, як відбуватиметься тестування під час сертифікації.

      Сертифікацію вчителям зараховують як проходження атестації, що не потребує надання жодних додаткових документів чи проведення будь-яких заходів, пов’язаних із вивченням діяльності педагога.

Управління Державної служби якості у Чернівенцькій області підготувало для педагогів, які вирішили пройти сертифікацію у 2021 році,  інтерактивні книжки, що стануть їм у нагоді. Подивитись їх можна тут:

https://cutt.ly/KjI2K7F

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *