Щедрий вівторок в закладах дошкільної освіти

1 грудня весь світ святкував  #ЩедрийВівторок.  Це день, коли кожен може стати частиною благодійного руху #GivingTuesday, зробивши будь-яку добру справу.

Батьківська громада та педагоги ДНЗ №44 “Журавлик” долучилися до благодійного марафону “Іде на свято Миколай”, яку організував фонд “Подаруй дитині життя”. Спільними зусиллями зібрали та передали для діток солодкі гостинці, іграшки, книжки, ліки.

ДНЗ №41 Центр розвитку дитини “ПІЗНАЙКО” також приєднався до благодійного руху “Щедрий Вівторок”.  Всі учасники навчально-виховного процесу взяли активну участь в організації добрих справ:

  • «Пригости смаколиком»;
  • «Захисти лікаря»;
  • «Подаруй книгу».

Смачну випічку, тістечка, цукерки, печиво, захисні маски, рукавички та антисептики були направлені в Чернівецьку обласну психіатричну лікарню та розподілені між кількома відділеннями. Також  учасники благодійного руху підготували подарунок для Центральної міської бібліотеки:  підбірку дитячих книг, які будуть цікавими для дітей різного віку.

“Щедрий Вівторок” був створений з простою ідеєю: спонукати людей робити добрі справи. Тепер ця подія перетворилась на глобальний рух добра та щедрості. І наше дошкілля стало частиною цього руху. Завдяки спільним зусиллям, вони зробили добрі справи та поширили ідею, що допомагати – просто. Дякуємо кожному, хто сьогодні разом підтримав маленьких чернівчан.

Творіть добро, даруйте щастя, діліться теплом – і світ навколо стане добрішим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *