УВАГА!!! Щодо отримання договорів персоналу, залученого до проведення ЄФВВ з іноземної мови 01.07.2020р. та ЄФІ з права 03.07.2020р.

До уваги керівників ЗЗСО!

Враховуючи, що 30.06.2020р. відбудеться ЗНО з української мови, на яке 100% залучений весь персонал ЗЗСО, ПТНЗ та ВНЗ, договори та штрих-коди персоналу, залученого до проведення Єдиного фахового вступного випробування з іноземної мови (ЄФВВ) 01.07.2020р. та єдиного фахового випробування з права (ЄФІ) 03.07. 2020р., а також технологічні карти старшого інструктора, інструктора, чергового та Типові промови інструктора (паперовий варіант) будуть роздані педагогам відповідальними за пункти проведення ЄФВВ та ЄФІ у день проведення випробування безпосередньо на пункті тестування!!!

01.07. персоналу необхідно з’явитися на пункт тестування відповідно списку та розподілу за пунктами тестування, надісланого (27.06.2020р.) на електронну адресу кожного закладу освіти з урахуванням наданими раніше закладом пропозицій щодо залучення педагогів, не пізніше 8.30-8.40!!!

Необхідно довести цю інформацію до відома педагогів Вашого закладу, залучених до ЄФВВ та ЄФІ та забезпечити 100% явку їх на відповідний пункт тестування!

Додатково, для зручності надаємо елетронний варіант технологічних карт старшого інструктора, інструктора та чергового, Типову промову інструктора для опрацювання (повторно, оскільки, електронний варіант цих карт був надісланий раніше на електронні адреси закладів освіти разом із навчальним відеороликом /інструктажем ІФРЦОЯО).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *