Щодо проведення звірки бази даних персоналу ЗНО-2020

До уваги керівників  закладів освіти!

З метою організованої підготовки до проведення ЗНО -2020  адміністраціям закладів необхідно провести  уточнення  (оновлення)  бази  персоналу  ЗНО та  до 20 січня 2020р.  провести звірку персональних  даних осіб залучених до ЗНО-2020  у Google-документі (аркуш «2020»), посилання на  який  надіслано на електронні скриньки закладів освіти.

У випадку наявності об’єктивних причин щодо неможливості задіяного персоналу брати участь у ЗНО-2020, необхідно їх внести у Google-документі (аркуш «2020») у рубриці «Примітка» (наприклад: звільнення, декрет, хвороба тощо) та  провести заміну, надавши персональні дані новозалучених осіб за формою, що додається (таблиця 2) та заповнивши  у  google  документі (аркуш «Новозалучені 2020»).

Персоналу, який минулого року був новозалученим, внести зміни у Google-документі (аркуш «2020»), вказавши функцію, яку виконував на ЗНО-2019 червоним кольором у рубриці «Функція, яку виконував» (наприклад: інструктор, черговий).

Якщо у персональних  даних залучених до ЗНО, відбулись зміни (наприклад: банку, вказати МФО, відділення банку, зміна карткового (особового) рахунку, паспортних даних тощо), необхідно їх внести за формою, що надається (таблиця 1). Заповнювати таблицю  необхідно  лише у графі, де відбулись зміни!!!

Інформацію щодо змін у персональних даних залучених до ЗНО та новозалучених,  надіслати на електронну адресу pochynok.gscv@gmail.com та надати у паперовому варіанті в управління освіти (каб.93, Починок А.І.)  до 20.01.2020 року.

Додатково нагадуємо про необхідність 100% дотримання визначеної квоти залученого персоналу від закладу! (у разі неможливості задіяння персоналу надати заміну).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *