Школа молодого малодосвідченого вчителя німецької мови

22 квітня 2020 р. відбулося онлайн-засідання школи молодого та малодосвідченого вчителя німецької мови на тему: “Організація процесу викладання іноземної мови за технологію дистанційного навчання”.

Дистанційне навчання в  умовах карантину – нова організація освітнього процесу, що базується на принципі самостійного навчання здобувачів освіти. Як учителю правильно організувати онлайн-навчання? Які навчальні платформи обрати? Як здійснювати перевірку домашніх завдань та виставляти оцінки? Які програми, застосунки та онлайн-інструменти використовувати? На ці питання спробували дати відповідь учасники школи молодого вчителя.

Засідання відкрила методист міського методичного центру управління освіти Чернівецької міської ради Краміна Л.В., яка окреслила мету онлайн-конференції і важливість налагодження дистанційного навчання, використання онлайн-ресурсів для організації освітнього процесу та сучасних онлайн-інструментів.

Вчителі Чернівецької гімназії № 4 Олійник В.В. та Дерешівська Л.В. презентували свій досвід роботи на платформі Zoom та ClassDojo, ознайомили учасників засідання з можливостями та функціями цих сервісів.

Вчитель Чернівецької ЗОШ № 11 Третяк К.Л. продемонструвала молодим вчителям. як створювати тести на освітньому онлайн-порталі для вчителів «На урок», можливості оцінювання учнів.

Вчителі узагальнили практичні поради щодо налагодження освітнього процесу під час карантину і поділилися власним досвідом з молодими колегами.

З матеріалами онлайн-засідання можна ознайомитися за посиланням:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *