Школа молодого та малодосвідченого вчителя французької мови

26 лютого на базі Чернівецької гімназії № 3 відбулося засідання школи молодого та малодосвідченого вчителя французької мови з проблеми «Впровадження в систему середньої освіти перспективних передових технологій. Якісне викладання французької мови через дигіталізацію».

Стрімкий розвиток цифрових технологій створює виклики і водночас  – нові можливості в освіті. Які існують сучасні e-тренди в освіті, як вчити так аби підготувати учнів до майбутнього, як поєднати формальне та неформальне вивчення іноземної мови – питання, які були розглянуті молодими вчителями.

Засідання відкрила методист міського методичного центру управління освіти Чернівецької міської ради Краміна Л.В., яка окреслила мету засідання та важливість використання як традиційних, так і дигітальних підходів.

Вчитель Чернівецької гімназії № 3 Сороцька О.Я. продемонструвала учасникам засідання фрагмент уроку звикористанням цифрових медіа. Вчитель французької мови Опанасенко О.М. презентувала свій досвід роботи з автентичними НМК. Архилюк М.Д. поділилася досвідом, як можна вчити нові слова та вдосконалювати лексичні навички з використанням онлайн-інструментів та застосунків, ознайомила з можливостями цифрових технологій та  створенням  навчальних ігор для учнів на навчальних платформах.

Вчителі дійшли до висновку, що аудіо- та візуальне сприйняття інформації, використання мобільних додатків, перевірка з використанням цифрових технологій урізноманітнюють заняття та позитивно впливають на мотивацію учнів Завдяки цифровим компонентам індивідуальне та колективне навчання приносять більше задоволення , а навчальний процес стає наочнішим.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *