Школярі підготували для рятувальників виставу про небезпеку ігор з вогнем

Сьогодні на Буковині з візитом перебуває делегація із Республіки Польщі – представники повітового відділу Союзу Добровільної пожежної охорони в Ольштині. Для гостей з-за кордону учні ЗОШ № 6 міста Чернівці спільно з працівниками центральної міської дитячої бібліотеки підготували повчальну виставу про пустощі з вогнем.

Четвертокласники перевтілились у маленьких лисичок, яких мама Лисиця залишила вдома самих. Маленькі пустунки-лисенята зраділи, що тепер вони без нагляду, і подумали, що можуть робити все, що їм заманеться. Дітлахи хотіли одночасно увімкнути праску, електроприлади, до яких мама Лисиця зазвичай забороняє торкатися дітям, дістати з полиці сірники. Лисенята думали, що вони вже дорослі, а зважати на заборони мами – не обов’язково. Пустощі шибеників призвели до пожежі. Лисенята зрозуміли, що наробили біди, та злякалися. На щастя, вони згадали, що їх вчила мама: у разі пожежі негайно дзвонити за номером 101. Маленькі лисички повідомили про пожежу рятувальників, правильно вказавши свою адресу та описавши подію. Спритні вогнеборці швидко примчали і загасили вогонь, а лисенята усвідомили, що були неправі, та пообіцяли у подальшому не нехтувати дотриманням правил пожежної безпеки.

Після повчальної театральної постановки школярі продемонстрували гостям танець вогню, а також разом із глядачами у залі та працівниками бібліотеки зіграли в гру. Учні хлопали в долоні, коли їм розповідали ситуації, в яких вогонь для людини може бути другом, і тупотіли ніжками, коли полум’я перетворювалося на ворога. Дітлахи розповідали, що можна робити, а чого не слід, коли виникла пожежа, повторювали правила пожежної безпеки, які вони знають, та брали участь у вікторині.

За такий чудовий захід гості з Польщі презентували дітям символічні подарунки, а представники Управління ДСНС України у Чернівецькій області вручили грамоту завідуючій центральною міською дитячою бібліотекою Надії Власенко за плідну співпрацю з УДСНС в проведенні роз’яснювальної роботи з дітьми та активне пропагування безпечного способу життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *