Сонце, повітря та вода – наші найкращі друзі!

Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм людини, зміцнюють здоров’я та підвищують працездатність. Усі ці фактори у закладах дошкільної освіти можна використовувати як самостійні заходи загартування дитини.

Протягом літнього оздоровчого періоду працівники ДНЗ №45 створюють умови для відновлення сил дітей, поліпшення стану здоров`я та прищеплення  навичок здорового способу життя, шляхом організації і проведення загартувальних процедур.

Під час будівництва закладу (1977 рік) було спроектовано та побудовано хлюпальний басейн, який був довгий час  непридатний до використання. Завдяки проєкту громадських ініціатив і коштів громади міста (299600 грн.) реалізований проєкт «Реконструкція відкритого басейну ДНЗ №45».

З 2018 року понад 200 малюків, які відвідують ДНЗ №45,  мають змогу проводити своє дозвілля і оздоровлюватися у плескальному басейні, який функціонує протягом літнього оздоровчого періоду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *