STEM-тиждень в гостях у екологів

У рамках фестивалю «STEM-весна – 2020» з 27 по 30 квітня 2020 року було проведено Всеукраїнський STEM-тиждень, до якого активно долучились педагоги МЦЕНТУМ та їх вихованці. Діти, під керівництвом своїх педагогів, досліджували та спостерігали світ навколо себе, ставили захоплюючі експерименти із живими об’єктами, створювали цікаві моделі.

Сучасне заняття гуртка це і є поєднання науки, техніки та творчості. Так легко та із захопленням вихованці гуртків, під керівництвом своїх педагогів, змогли виконати різні завдання. Створювали модель Всесвіту, паперові моделі частин людського тіла та живих об’єктів. А також скелет із макаронних виробів та 3D-моделі молекули води. Без експериментів та дослідів не обійшлося.

Тиждень виявився насиченим, проте зупинятися ніхто не збирається. Заняття в гуртках міського екологічного центру продовжуються і на гуртківців чекає чергова порція цікавих та креативних ідей від талановитих педагогів.

Більше цікавих розробок та ідей ви можете побачити на FB-сторінці МЦЕНТУМ: https://www.facebook.com/groups/298993677491896/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *