Талановиті! Наполегливі! Успішні!

Протягом лютого 2021 року понад 5000 талановитих дітей і молоді з усієї України віком до 21 року подали свої роботи на участь у VІ Всеукраїнській онлайн-виставці-конкурсі «ТАЛАНОВИТІ! НАПОЛЕГЛИВІ! УСПІШНІ!» – 2021, яка спрямована на пошук та підтримку обдарованих учнів та молоді, їх професійну орієнтацію у педагогічній сфері для подальшого навчання та професійної самореалізації. На виставці були представлені роботи з науково-технічного та художньо-естетичного напрямів позашкільної освіти.

Пишаємось яскравою та вагомою  перемогою  вихованців закладів позашкільної освіти Чернівців: 51 – І місць; 14 – ІІ місць; 14 – ІІІ місць!

Вітаємо педагогів позашкілля: Тимчук О.В. (Міський палац дітей та юнацтва); Серотюка І.І., Воронюк Г.Ш., Серотюк С.В., Ніжегородову Д.І., Кабачій Г.М. Лахнюк А.В., Негрич А.М., Рускову Н.Т., Андрійчук Г.Ф., Ковальчука Л.А. (Будинок творчості дітей та юнацтва); Косило О.І., Козака М.В. (Чернівецький центр юних техніків ім. Л.К.Каденюка); Гавучак Н.М., Гоюк О.М., Салагор О.Г. (Міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді); Якимову В.П., Люльчак Н.П., Сошнікову Л.Р. (Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді); Загарюк Г.В., Морар Т.В. (Центр дитячої та юнацької творчості).

Ви – найкращі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *