Цікаве літо вихованців закладів дошкільної освіти

Літо – пора приємних емоцій та веселого відпочинку для дітей. Проте для педагогів закладів дошкільної освіти у літній період турбот не стає менше. Зробити кожен день дітей насиченим, цікавим і змістовним, організувати їхнє дозвілля на свіжому повітрі та систему фізкультурно-оздоровчих заходів – ось завдання, що стоять перед педагогами.

Педагоги закладів дошкільної освіти Чернівецької міської територіальної громади вибудовують взаємодію з дітьми відповідно до завдань, що зазначені у плані роботи ЗДО на літній період. Зазвичай, у ньому висвітлюють різні напрями освітньої діяльності, обумовлені практичною доцільністю та специфікою роботи конкретного закладу. Провідне місце посідає ігрова діяльність, розваги і свята музичного і фізкультурно-оздоровчого змісту.

Червень 2021 року у всіх ЗДО стартував традиційним святом, приуроченим до Міжнародного дня захисту дітей.  1 червня 2021 року на базі спортивного майданчика фізкультурно-оздоровчого комплексу факультету фізичної культури та здоров’я людини ЧНУ ім. Ю.Федьковича (вул. Небесної Сотні, 4-Д) відбулося спортивно-музичне свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей. У святі брали  участь вихованці старших груп, інструктори з фізичної культури та педагоги ДНЗ № 2, 22, 25, 27, 38, 48.

Організатори  заходу доклали максимум зусиль, щоб малюки отримали позитивні емоції та задоволення від участі у дійстві.

На свіжому повітрі 9 червня 2021  року в ДНЗ №44 “Журавлик” відбулися спортивні змагання “Літо, літечко, привіт!”  між двома випускними групами (старша група №7 та старша група №10), а старша група  №12 продемонстрували музичні номери (флешмоб, руханки).

З веселощами, розвагами, а головне з користю, проходить літо  для вихованців ДНЗ № 42 “Перлинка”. 17 червня на ігрових майданчиках закладу відбулася цікава музична розвага “Стежинами літа” для дітей усіх вікових груп, під час якої діти отримали справжній заряд бадьорості та позитивні емоції.

Цікаво та змістовно проходить літо у вихованців ДНЗ №52. До Дня Конституції України, 25 червня,  діти разом з вихователями взяли  участь у квесті “Україно мила!”. В доступній для дошкільнят формі організатори квесту нагадали, як називається країна і місто, де ми живемо, яке місто є столицею нашої держави та ін. В ході проведення свята діти мали можливість закріпити загальні уявлення про Конституцію України, основні закони держави, символіку, народні традиції та обряди, що розкривають сутність українського народу.

Завершався червень спортивним святом “Зіркова феєрія”, яке було проведене у ДНЗ №35 ЦРД “Веснянка”. Педагогічний колектив закладу створив  умови для активного відпочинку дошкільнят, удосконалення їх рухової активності та створення  позитивного настрою.

Естафету червня перехопили педагоги ДНЗ №45, провівши 7 липня музичну розвагу “Ой на Івана, ой на Купала”. Діти старшого віку у віршах, піснях, хороводах показали вихованцям інших закладів звичаї і таємничість цього свята. Познайомили з купайлівськими прикметами, з властивостями води, рослинною символікою. Кульмінацією свята стали ігри дівчаток з віночками та пускання їх у воду (басейн), який розташований на території закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *