Тиждень безпеки дитини

В ДНЗ №44 «Журавлик» проведено «Тиждень  безпеки дитини» в рамках «Місячника охорони праці». Метою проведення «Тижня безпеки» є поліпшення якості освітньо-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Педагогами закладу проведені тематичні заняття та розваги у всіх вікових групах : «Юні екологознавці»,  «Пожежники – всезнайки», «Знавці правил дорожнього руху», «Сам удома». Дошкільнята залюбки брали участь у рухливих іграх «Автомобіль та пішоходи», «Пожежники», «Яка команда швидше загасить вогонь».

Також був проведений практичний тренінг протипожежних тренувань з евакуації, в якому взяли участь всі члени колективу та діти, присутні на цей день в ДНЗ. Сигнал “Увага” Пожежна тривога!” сповістив колектив дитячого садка та дошкільнят про те, що треба швидко покинути приміщення закладу. Навчальний тренінг з евакуації пройшов успішно, всі чітко виконували інструкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *