Управління освіти і чернівецький Пласт підписали меморандум про співпрацю

Меморандум був підписаний з метою формування у дітей та молоді закладів освіти Чернівецької громади активної громадянської позиції.

Меморандум про співпрацю між Чернівецькою міською молодіжною організацією «Станиця Чернівці Пласту – Національної скаутської організації України» та управлінням освіти Чернівецької міської ради сьогодні підписали Ірина Ткачук, начальниця управління освіти , та Андрій Федоренко, голова станичної пластової старшини «Станиця Чернівці Пласту – Національної скаутської організації України».

Пласт, в якості партнера управління освіти, зокрема, погодився взаємодіяти з управлінням у формуванні молодіжної політики, надавати підтримку освітнім та соціокультурним програмам і проєктам управління освіти…
А управління освіти у свою чергу надаватиме організаційну підтримку Пласту в різних напрямках його статутної діяльності, інформувати про діяльність Пласту та його ініціативи. Було обговорено також проведення спільних засідань, спільних заходів.

Для довідки:
Пласт в Україні об’єднує близько десяти тисяч членів різного віку і, таким чином, є найбільшою скаутською організацією України. Протягом року Пласт в Україні проводить понад 100 виховних таборів різної спеціалізації: спортивні, морські, з повітроплавання, мистецькі, лижні, альпіністичні, археологічні, кінні, екологічні тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *