Увага! Увага! Відбулося свято. Акторами були іграшки для маляти…

     Вже третій рік поспіль управління освіти Чернівецької міської ради організовує для педагогів дошкільних навчальних закладів  конкурс іграшки.  Цьогоріч педагоги змагалися,  представляючи театральні іграшки.

    Захід було проведено 05-06 грудня 2019 року на базі ДНЗ №45 в два етапи,  оскільки було подано неочікувану кількість заявок.  75 учасників змагалися у різних номінаціях: театр верхових, серединних, низинних ляльок та «Творча ідея».

    Адміністрація та педагоги закладу творчо підійшли до організації Конкурсу та перетворили його у казкове дійство. Під час заходу звучала театральна музика. Гостей зустрічала чаклунка, яка роздавала програмки та загадкові передбачення. Коли пролунали традиційні три дзвінки,  дійство розпочалося  танцем ляльок, який виконали   дівчатка–близнюки.  

    Музичний зал дошкільної установи ряснів різноманітними виробами. Іграшки різних видів театру вражали яскравими ідеями, цікавими  вигадками,  майстерністю виготовлення.

    Голова журі Вітковська Ніна Пилипівна  подякувала всім за активну участь у Конкурсі. Вона  зауважила, що театральна діяльність відіграє надзвичайну важливу роль у житті малюків, а казка, у яку вони так щиро вірять – найкращий інструмент для виховання. 

    Усі присутні вкотре переконалися, що в дошкіллі Чернівеччини працюють відданні своїй справі, надзвичайно креативні, творчі педагоги, вмілі майстрині, а також достойні акторки.

    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *