Вакцинування – вимога сьогодення!

08.09.2021 року відбулася  онлайн-нарада  директорів закладів освіти Чернівецької  міської територіальної громади  щодо важливості вакцинації  працівників закладів освіти. 

          Олена Кузьміна, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти міської ради, зауважила: «Працівник закладу освіти має усвідомлювати, що, вакцинуючись, він сприяє захисту права, насамперед свого, та всіх учасників освітнього процесу на життя та здоров’я, а також  підвищує шанси закладу освіти здійснювати освітній процес очно, а не дистанційно. Адже заклади не  в «зеленій» зоні, у яких 80 % працівників не будуть провакциновані, мають працювати  дистанційно».

        Закликала керівників подбати про своїх працівників та вакцинуватися від коронавірусної хвороби якомога швидше.

Водночас було наголошено на необхідності щоденної роботи щодо збільшення вакцинованих педагогів з метою забезпечення освітнього процесу у разі встановлення «жовтої»  зони небезпеки;  роз’яснено механізми співпраці з мобільними медичними бригадами,  які працюватимуть у закладах  9  та 10 вересня; вказано на необхідності спрогнозувати відсоток працівників, які будуть вакциновані після проведення інтенсивної роз’яснювальної роботи щодо  здійснення вакцинації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *