Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти

Сьогодні, 13 листопада 2020 року, на платформі ZOOM відбулася онлайн-нарада  керівників закладів загальної середньої освіти, на якій обговорено питання організації освітнього процесу в закладах освіти міста в умовах карантину з 16.11.2020 року.

         Начальник управління освіти  Застанкевич І.Л. ознайомила керівників із   постановою  КМУ від 11.11.2020 р.  № 1100 «Про внесення змін до постанови КМУ від 22.07.2020 р. № 641», в якій зазначено оновлені вимоги щодо дотримання протиепідемічних заходів і рекомендувала  розглянути можливість організації освітнього процесу в ЗЗСО відповідно до моделей навчання, затверджених кожним закладом.

            Головний спеціаліст управління освіти Попович Л.Д. підвела підсумки  формування мережі класів закладів загальної середньої  освіти на  2020/2021 н.р., звернула увагу керівників на важливість контролю та вжиття дієвих заходів адміністрацією закладів  щодо забезпечення здобуття учнями повної загальної середньої освіти.

         Проаналізувала стан захворюваності учасників освітнього процесу та довела до відома керівників  заходи, спрямовані на попередження захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в закладах освіти Андронічук А.В., головний спеціаліст управління освіти.

         Основні аспекти організації харчування учнів закладів освіти окреслив головний спеціаліст управління освіти Федюк Р.Ю.

         Фахівцем з пожежної безпеки та цивільного захисту управління освіти Колодрівським В.В. вказано на першочергові заходи з протипожежної, техногенної безпеки, які необхідно виконати в закладах освіти у 2020/2021 навчальному році.

         У ході спілкування учасники наради отримали відповідні рекомендації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *