Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти

12 травня 2021 року  в актовій залі Чернівецької СЗОШ № 6  відбулася планова нарада  керівників закладів загальної середньої та позашкільної  освіти.

         «Про план заходів щодо відзначення закладами освіти Дня Прапора та 30-річчя Незалежності України» та  «Про організацію завершення 2020/2021 навчального року» –  основні питання наради.

          Начальник управління освіти Сергій Мартинюк привітав Зегрюка М.Е.   з обранням  на посаду голови профспілкової організації працівників освіти і науки міста Чернівців та вручив  йому  подяку Чернівецького міського голови  за  багаторічну та сумлінну працю на посаді  директора Чернівецького ліцею № 3.

           Сергій Мартинюк,  начальник управління освіти, ознайомив присутніх директорів із планом заходів, приурочених до  Дня Прапора і 30-річчя Незалежності України та детально прокоментував організацію проведення в закладі освіти кожного заходу.

          Про основні аспекти завершення навчального року та терміни проведення відповідних заходів доповіла Анжела Починок, головний спеціаліст управління освіти.

         Олена Кузьміна, заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти,    проаналізувала кількість заяв батьків про зарахування дітей до 1-х класів, озвучила планову мережу 1-х класів на наступний навчальний рік  та  прокоментувала вимоги наказу управління освіти від 02.04.2021р. № 117 «Про затвердження примірного Положення про впровадження та ведення електронного класного журналу та примірної Інструкції з ведення електронного класного журналу».

        На нараді  було  обрано новий склад ради директорів закладів загальної середньої освіти, а  також  розглянуто питання про оздоровлення дітей в таборах Чернівецької області влітку 2021 року, про організацію харчування дітей з 01.09.2021 року відповідно до вимог Постанови КМУ від 24.03.2021р. № 305 та організацію медичного супроводу, створення належних  протиепідемічних умов, дотримання обмежувальних заходів в закладах освіти.

         При обговоренні  важливих   питань  керівникам закладів освіти надано необхідні рекомендації та вказівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *