Відбулася нарада директорів ЗЗСО

12 березня 2021 року, на платформі ZOOM відбулася позапланова онлайн-нарада  керівників закладів загальної середньої освіти.

         Основне питання наради – посилення контролю керівників закладів освіти за дотриманням законодавства у частині співпраці з батьківськими організаціями/комітетами.

          Кузьміна О.Л., заступник начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти,   довела до відома ситуацію, що сталася в ЗДО «Перлинка» та наголосила на особистій відповідальності керівника закладу освіти за організацію діяльністі закладу та недопущення порушення будь-яких вимог законодавста.

Закцентувала увагу на необхідності налагодження співпраці керівника закладу  з батьківськими комітетами, громадськими організаціями, а також дотримання вимог щодо ведення документації з цього питання, окреслила основні принципи та завдання діяльності батьківських об’єднань.

          Олена Леонідівна зауважила, що основна мета діяльності батьківських комітетів та громадських організацій повинна бути направлена на захист  законних  інтересів дітей, їх безпечного та комфортного перебування в закладі освіти.

          Також було розглянуто питання про продовження терміну дії посилених протиепідемічних заходів, здійснення моніторингу захворюваності учасників освітнього процесу та  стан  організації роботи закладами освіти  щодо електронної реєстрації заяв батьків про зарахування дітей до 1-х класів.

       В ході обговорення  важливих   питань надано необхідні рекомендації та вказівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *