Відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

         04 лютого 2021 року, на платформі ZOOM відбулася онлайн-нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи  закладів загальної середньої освіти, які здійснюють організацію та контроль за освітнім процесом у 1-11 класах.  

         Заступник  начальника, начальник відділу загальної середньої освіти управління освіти  Кузьміна О.Л. зазначила про необхідність дотримання положень про здобуття освіти за різними формами навчання у ЗЗСО та здійсненні відповідного контролю. Зауважила на основних аспектах, зазначених у протоколі №3 від 03.02.2021р. позачергового засідання міської  постійнодіючої комісії з питань техногенної    екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м.Чернівці.

        Головні спеціалісти управління освіти  звернули увагу на питання ведення  обліку та рух учнів у ЗЗСО; проведення атестації педагогічних працівників ЗЗСО у 2020/2021 н.р.; зарахування дітей до 1-х класів ЗЗСО м. Чернівців на 2021/2022 навчальний рік; про проведення ДПА у 9 класах  ЗЗСО у 2020/2021 н.р. та особливості проведення реєстрації на ЗНО-2021; створення та подальший моніторинг банку даних досягнень учнів/вихованців закладів освіти на Всеукраїнських, міжнародних олімпіадах, конкурсах, змаганнях тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *