Відбулося чергове засідання колегії управління освіти

28 квітня 2021 року в онлайн-режимі на платформі ZOOM відбулося чергове  засідання  колегії управління освіти Чернівецької міської ради  за участю  членів колегії та директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти.  

        На засіданні колегії розглянуто два основних питання:

–  Про план та реалізацію заходів щодо формування спроможної мережі ЗЗСО Чернівецької територіальної громади на 2021/2022 навчальний рік.

–  Про результати моніторингу роботи сайтів закладів загальної середньої і дошкільної освіти та якості їх наповнення.

        Сергій МАРТИНЮК, начальник управління освіти міської ради, проаналізував  фактичну мережу закладів загальної середньої комунальної власності Чернівецької міської територіальної громади,  ознайомив із планом заходів щодо формування спроможної мережі  на 2021/2022 навчальний рік та орієнтовними перспективами  її трансформації.

       Також начальником управління було висвітлено результати моніторингу роботи офіційних вебсайтів закладів освіти на предмет виконання статті 30 Закону України «Про освіту», рівня зручності в користуванні вебресурсом закладу,    повноти розміщеної інформації, частоти оновлень інформації на сайті, налаштувань безпеки і конфіденційності та дотримання законодавства щодо захисту персональних даних учасників освітнього процесу.

        Крім того, на засіданні заслухано інформації щодо виконання рішень колегії управління освіти від 04.03.3020 року.

        Члени колегії,  обговоривши  актуальні питання, надали свої пропозиції для їх вирішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *