Відбулося чергове засідання колегії управління освіти

20 грудня в Чернівецькій загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №11 відбулося чергове засідання колегії управління освіти Чернівецької міської ради, в якому взяли участь члени колегії та керівники закладів освіти міста.  Учасниками колегії також стали представники міського відділу управління ДСНС у Чернівецькій області та Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича. До порядку денного колегії були включені актуальні питання функціонування освітньої галузі.

Про взаємодію та налагодження тісної співпраці закладів освіти з Чернівецьким Національним університетом ім. Ю. Федьковича  йшлося у виступі першого  проректора  ЧНУ Балуха В.О.

Начальником міського відділу управління ДСНС у Чернівецькій області Колодрівським В.В. та головним інспектором цього відділу Ференцом В.В. зверталася увага керівників закладів освіти на проведенні позапланових  заходів державного нагляду за дотриманням вимог законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки закладів освіти та дотриманням пожежної безпеки під час проведення  в закладах заходів із відзначення новорічно-різдвяних свят.

Мартинюк С.В., начальник управління освіти, в своєму виступі зазначив,  що організація в закладах освіти чіткої роботи щодо пожежної безпеки, попередження та реагування у випадку надзвичайних ситуацій з метою збереження життя і здоров’я учасників освітнього процесу є компетенцією керівника закладу.

Про кадрове забезпечення освітнього процесу в закладах освіти на 2019-2020 навчальний рік та модернізацію діяльності шкільних бібліотек доповіли головний спеціаліст управління освіти Устінова С.П. та методист ММЦ закладів освіти міста управління освіти Ватутіна Л.М.

Також членами колегії розглянуто виконання управлінням освіти та освітніми закладами міста рішень попередніх колегій. За результатами розгляду питань колегії прийняті відповідні рішення.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *