Відбулося пробне незалежне тестування

10 квітня 2021року у м.Чернівці відбулося пробне ЗНО-2021,  яке проходило на 7 пунктах тестування, розміщених на базі закладів загальної середньої освіти міста. Для забезпечення роботи на пунктах тестування було задіяно 264 особи залученого персоналу. У м.Чернівці для проходження  ПЗНО  зареєструвалося 1430  осіб. Явка учасників  була високою та складала 89 %. 

     Тестування  розпочалося вчасно об 11:00 з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних заходів, як до входу до пунктів тестування, так і протягом усього періоду оцінювання. Забезпечено перебування в масках або респіраторах, дотримування правил соціальної дистанції з іншими усіх учасників тестування.

     Цьогоріч ПЗНО-2021 року відбулося з  новаціями: окремо  проходило  тестування з української мови або української мови і літератури та з математики або математики рівня стандарт.Також абітурієнти мали змогу спробувати свої знання з  історії України,  біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької  та французької мов. Водночас, окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник / кожна учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома.

     У разі якщо учасник/учасниця пробного ЗНО залишився вдома, він/вона зможе завантажити всі матеріали тестування, занести відповіді до спеціального сервісу, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я.

    Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам, які проходитимуть тестування 10 квітня, потрібно занести свої відповіді на завдання всіх тестів пробного ЗНО 10–14 квітня до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

    Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки.

    Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику / кожній учасниці потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

    Результати пробного ЗНО (за шкалами 1‒12 балів, 100‒200 балів) буде розміщено в особистих кабінетах усіх учасників оцінювання до 30 квітня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *