Відбулося засідання міського методичного об’єднання асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням

«Ти можеш!» – повинен нагадувати вчитель учневі.

«Він може!» – повинен нагадувати колектив.

«Я можу!» – повинен повірити в себе учень.(В.Шаталов)   

           Саме під таким гаслом розпочали роботу учасники міського методичного об’єднання асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним навчанням, яке відбулося 29 січня 2020 року у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. № 39. Учні початкових класів ЗОШ №39 з інклюзивним навчанням щиро вітали учасників засідання підготовленими тематичними віршами та колядою, що задало гарного настрою та натхнення для проведення заходу.

У ході засідання, головний спеціаліст управління Починок А.І., провела огляд Закону України  від 17.10.2019 № 198-IX «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції.  Особливості організації роботи асистента вчителя під час уроку висвітлила методист ММЦ Гуменюк Ю.О., а також оглянули нові аспекти підвищення кваліфікації педагогічних працівників та асистентів вчителів у 2020 році. На засіданні були внесені пропозиції щодо планування спільної роботи (вчитель-предметник, асистент вчителя) в умовах модифікації навчальних програм для дітей з інтелектуальними порушеннями середньої ланки. Також асистенти вчителів ознайомилися з методичними рекомендаціями РЦПІО – ІППОЧО «Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів 5-9 класів з порушеннями інтелектуального розвитку».

На засідання була запрошена вихователь-методист  ДНЗ №19 Ісопенко Діана Юріївна, яка розповіла про особливості застосування технології «Лялька-персона» у інклюзивному навчанні та запропонувала для охочих пройти курс з даної методики.

Наприкінці методичного об’єднання учасники завітали до комунальної установи «Чернівецький міський інклюзивно-ресурсний центр № 2», де всіх радо вітала директор установи Філіпчук А.А., та провела оглядову екскурсію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *