Відбувся перший етап сертифікації – незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи

      27 лютого 2021 року відбувся перший етап сертифікації – незалежного тестування фахових знань та умінь учителів початкової школи. Для буковинських педагогів незалежне тестування проходило на базі Чернівецького багатопрофільного ліцею №4. Зареєструвалося на проходження незалежного тестування  59 педагогів.     Явка учасників була 93 %. 

     Іспит розпочався вчасно об 11:00 з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних заходів. Тест,   укладений українською мовою, містив 100 завдань, на виконання яких  було відведено 180 хвилин. Зміст тесту визначено Програмою незалежного тестування. У доступі  “Кабінету учасника сертифікації розміщено  орієнтовний розподіл завдань відповідно до Програми і схема нарахування балів за виконання тестових завдань. 

    Спостереження за процедурою проведення незалежного тестування здійснювала головний спеціаліст відділу моніторингу, позапланового контролю закладів освіти та роботи з експертами, управління Державної служби якості освіти у Чернівецькій області Шоліна Т.В., яка звернулася до учасників з вітальним словом та побажала їм вдалого проходження тестування.

     Перший етап сертифікації − незалежне тестування − організовує Український центр оцінювання якості освіти. Два наступні етапи проводитиме Державна служба якості освіти:

  • самооцінювання власної педагогічної майстерності учасником сертифікації (29 березня – 20 квітня);
  • вивчення практичного досвіду учасників сертифікації (20 вересня – 12 листопада).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *