Відкриття другого інклюзивно-ресурсного центру в Чернівцях

У Чернівцях відкрито другий інклюзивно-ресурсний центр. Центр розташовано у приміщенні Чернівецької ЗОШ №39, по вул. Карбулицького, 4. Директором центру призначено Анну Філіпчук.

На відкритті закладу були присутні Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко, начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Мартинюк, депутат Чернівецької міської ради Валерій Казимірович, працівники Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, працівники управління освіти Чернівецької міської ради, директори шкіл, директори закладів дошкільної освіти, батьки та діти.

Площа інклюзивно-ресурсного центру становить 245 кв.м. На капітальний ремонт було витрачено 1 мільйон 450 тисяч гривень. На оснащення Комунальної установи «Чернівецький інклюзивно-ресурсний центр №2» у 2019 році  державою виділено  200 000 тис. грн. з субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що спрямовані на придбання обладнання довгострокового користування для інклюзивно-ресурсного центру, на які управлінням освіти  згідно з Примірним переліком необхідного обладнання для оснащення кабінетів ІРЦ, закуплено  відповідне обладнання. Для функціонування ІРЦ на 2020 рік з місцевого бюджету  виділено 333 400 тис. грн.

Відповідно до штатного розпису та чинного законодавства проведено конкурс на комплектацію педагогічними працівниками ІРЦ, за наслідками яких пройшло 2 фахівця: психолог (1 ст.) та вчитель-логопед (0,5 ст.).  Планується конкурс на заміщення  вакантних посад педагогічних працівників:  вчитель-логопед (1 ст.), вчитель-дефектолог (2 ст.),  вчитель-реабілітолог (1 ст.),  практичний психолог (1 ст.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *