Відзначення освітян з нагоди року математичної освіти в Україні

31 березня у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича відбулось свято з нагоди року математичної освіти в Україні. В рамках заходу відзначили професорів, доцентів, докторів фізико-математичних наук ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Окрім того, заступник міського голови Юрій Лесюк спільно з начальником управління освіти Сергієм Мартинюком привітали переможців обласної олімпіади з математики серед учнівської молоді, які гідно представили місто та зайняли призові місця. “Освіта – це є пріоритет. Надзвичайно важко було організувати проведення олімпіад та реалізувати багато планів в умовах карантину. Ми розуміємо, що наразі є епідемія, але ми не можемо допустити, щоб діти не навчалися. Тому, влада разом з медиками буде шукати шляхи, щоб повернутися до нормального навчального процесу”,- додав Юрій Лесюк.

Представляти Буковину на найважливішому змаганні навчального року – Всеукраїнській олімпіаді з математики у рік математичної освіти  в Україні будуть 6 чернівчан: Зеліско Вікторія (5 клас, ЗОШ №14), Сіманюк Олександра (6 клас, СЗОШ №22), Морарян Амалія (7 клас, ліцей №1), Мироник Тарас (8 клас, ліцей №1), Ковбасюк Євген (8 клас, гімназія №4), Скутар Наталія (10 клас, ліцей №1).

Привітав присутніх також ректор ЧНУ ім. Ю. Федьковича, Роман Петришин. Професор зазначив, що математика є дуже важливою наукою в плані логічного мислення, яку надалі можна використовувати в повсякденному житті. У знак подяки за плідну співпрацю, Роман Іванович подарував Чернівецькій міській раді презентаційну книжку про Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича та висловив бажання у подальшій співпраці.

Джерело: сайт Чернівецької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *