Вітаємо з перемогою!

Управління освіти Чернівецької міської ради та вся освітянська громада міста вітає  з перемогою  у другому  регіональному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» директора Чернівецького комунального дошкільного навчального закладу-загальноосвітнього навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Лідер» Чернівецької міської ради – Альону Костянтинівну Онофрей.

Альона Костянтинівна з  1996  року працює в галузі освіти.  Стаж роботи – 23 роки;  кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії; педагогічне звання – вчитель-методист; в 2020 році нагороджена премією імені Ю.Федьковича. З 2008 року працювала директором Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 Чернівецької міської ради. В 2012 році призначена директором Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, яка згодом була реорганізована у Чернівецький НВК «Лідер» Чернівецької міської ради.

2020/2021 навчальний рік на освітянській ниві видався доволі складним. Епідемія коронавірусу внесла свої несподівані корективи в роботу педагогічної спільноти: стрімка глобалізація й освоєння нових комунікаційних горизонтів, адаптація інтерактивних просторів до сучасних вимог, домінантність проєктних реалій та активні пошуки ефективних управлінських рішень – усе змогли витримати надійні плечі освітян. І за таких  умов особлива роль покладається на директора  школи.

З 24 листопада  до  2 грудня 2020 року проходив  І міський тур всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2021», в якому Онофрей Альона Костянтинівна посіла перше місце в номінації «Керівник закладу освіти». Запорука успіху для конкурсантів у номінації «Керівник закладу освіти» полягала в умінні проявити себе як мудрого, знаючого управлінця та творчу особистість. 

Своє завдання, як керівник, переможниця вбачає у формуванні в закладі освітнього простору, що сприятиме реалізації здібностей кожної дитини, розвитку творчого потенціалу всіх педагогів. Для Альони Костянтинівни інновації в освіті полягають, насамперед, у вихованні культури солідарності та партнерства в усіх учасників освітнього процесу: учнів, учителів, батьків.

Випробовування другого туру в номінації «Керівник закладу освіти» проходили в онлайн-режимі на платформі ZOOM та включали конкурсні випробовування: «Управлінський практикум» (демонстрація учасником конкурсу теоретичних знань, умінь та навичок із прийняття управлінських рішень);  «Управлінська задача» (рівень володіння алгоритмами і способами розв’язання управлінських задач); «Фасилітаційна сесія» (готовність здійснювати фасилітацію проблемної теми); «Освітній проєкт» (навички із розроблення та реалізації освітнього проєкту) – у кожному з них Альона Костянтинівна здобула абсолютну перемогу.

Щиро вітаємо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *