Вогнеборці організували пізнавальне заняття у дитсадку

Шлях у безпечне життя починається з дитинства.  Керуючись цим правилом, 28 січня працівники Управління ДСНС провели заняття з вихованцями ДНЗ № 35 міста Чернівці. Вивчати основні правила безпеки дітям було цікаво та весело, адже все проходило у формі гри.
Рятувальники демонстрували присутнім плакати, малеча разом із вогнеборцями розповідали, у випадку яких загроз до котрих екстрених служб звертатися і за якими номерами туди телефонувати. На практиці кожен малюк за допомогою іграшкового телефону міг зателефонувати до Служби порятунку й розповісти про надзвичайну подію.
Працівники Управління ДСНС велику увагу приділили навчанню дошкільнят основних правил безпечної поведінки.  Дітвора уважно слухала вогнеборців, які розповідали, як діяти під час пожежі та уберегтися від різних загроз.  Рятувальники наголосили вихованцям садка на забороні ігор з вогнем, пояснили, чому не можна дітям брати до рук сірники чи запальнички. Розповіли фахівці Служби 101 і про те, що треба робити, якщо пожежа вже виникла, а поруч немає дорослих.
На завершення вихованці дитсадка подякували працівникам Служби порятунку за цікаве заняття та зробили пам’ятне фото із рятувальниками на згадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *