Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Українським державним центром позашкільної освіти підведено підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», проведеної в онлайн форматі. На конкурс було зареєстровано 2090 робіт з усіх областей України з декоративно-ужиткового мистецтва.Серед найкращих в Україні отримали:

Диплом І ступеня

Олесик Анжела, вихованка гуртка «Дизайн» Чернівецького центру юних техніків імені Л.К.Каденюка, за роботу «Рушник «Біле мереживо», керівник гуртка Косило Ольга Ігорівна (номінація «Художня вишивка»).

Диплом ІІ ступеня

Колектив вихованців гуртка «Художня кераміка» Чернівецького міського Палацу дітей та юнацтва, за роботу «Сварог», керівник гуртка Богопольський Сергій Петрович, (номінація «Гончарство та художня кераміка»).

Диплом ІІІ ступеня

Ткачук Богдана, вихованка гуртка «Кольорові мрії» Будинку творчості дітей та юнацтва,  за роботу «Колекція віночків», керівник гуртка Ткачук Катерина Вікторівна (номінація «Паперова пластика та оригамі»).

Мак  Андрій, вихованець гуртка дизайну «Арт-деко» Будинку творчості дітей та юнацтва м.Чернівців, за роботу «Буковинська мрія», керівник  гуртка Негрич Альона Михайлівна (номінація «Інші техніки виконання»).

Гамаль Анастасія, вихованка гуртка «Візерунок» Будинку творчості дітей та юнацтва, за роботу «Вишиті клатчі», керівник гуртка Рускова Наталія Танасівна (номінація «Художня вишивка»).

Савчук Христина, вихованка гуртка «Оберіг» Будинку творчості дітей та юнацтва, за роботу «Чільце», керівник гуртка Воронюк Галина Штефанівна (номінація «Художнє плетіння, ткацтво»).

Пишаємося нашими маленькими митцями та їх педагогами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *