Всеукраїнський фізичний конкурс “ЛЕВЕНЯ” 2020

У зв’язку з надзвичайною ситуацією на території України, Всеукраїнський фізичний конкурс “ЛЕВЕНЯ” для учнів 11 класу буде проведено дистанційно 20 травня 2020 року, за допомогою Google-форми, що розміщена на сайті конкурсу, доступ до якої буде відкрито у день проведення конкурсу 20 травня 2020 року о 14-00 год.

Вчителям у своїх приватних групах, що створені для дистанційного навчання, потрібно присвоїти кожному учневі  персональний шестицифровий код учасника, який  складається з трьох цифр: коду вчителя, закріпленого за даною аудиторією, та трьох цифр з реєстраційного списку учнів. Для прикладу, код вчителя 001, номер учня у списку 005, отже  код  учасника буде 001005.

Також учням необхідно буде вказати код місця проведення (5 цифр) – код відповідної школи. Вчителі надсилають завдання у pdf-форматі учням у день проведення конкурсу. Учні, заповнивши Google-форму (яка є аналогом бланку відповідей), автоматично відішлють свій результат організаторам для перевірки.

Конкурс для учнів 7-10 класів буде проведено на початку вересня 2020 року, слідкуйте за новинами на сайті levenia.com.ua.

Організатори  вдячні за розуміння та підтримку!

Методист ММЦ    А.Ф.Тумак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *