Всеукраїнський проект неформальної освіти “Відкривай Україну” стартував!

Проект «Відкривай Україну» реалізовується за підтримки та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури, молоді та спорту України і є унікальною загальноукраїнською платформою, масштабованою на учнів 7-11 класів закладів середньої освіти в усіх регіонах України. До проекту долучилися десятки партнерських організацій та небайдужих бізнесів.
На цьому етапі здійснюється реєстрація учасників проекту, яка триватиме до 20 лютого.
Умови й правила проекту можна знайти тут:  https://www.vidkruvai.com.ua/about 
Далі – ШВИДКИЙ СТАРТ. План такий: формуєте команду з учнів  7-11 класів, обираєте ментора з учителів школи, досліджуєте, яка є проблема в школі або в місті (селі, селищі, районі, громаді), генеруєте ідею проекту, визначаєте, як його реалізувати та, звісно, беретесь за справу!
Часу не гайте: півфінал у червні. У всіх обласних центрах пройде ОСВІТНІЙ ХАЙП, і на фестивалі освітніх інновацій буде визначений переможець від області (призи вже очікують:)
І нарешті фінал – ІДЕНТИФІКАЦІЯ – грандіозна подія в Києві, із тематичними локаціями, різноманітними тренінгами, активним спілкуванням із громадськими діячами та успішними бізнесменами. Відомі українські співаки й артисти готують сюрпризи для великого гала-концерту, а репортери очікують на інтерв’ю та фото з командами.  
А переможці вирушать у закордонну освітню подорож, будуть спілкуватися з однолітками, обмінюватися практиками позитивних змін та досвідом реалізації власних успішних проектів.
Не забудьте зареєструватися, розкажіть про освітній проект «Відкривай Україну» друзям і знайомим, долучіться до команди своєї школи. 
Учімося разом змінювати на краще себе, своє життя та життя навколо!
Освітній проект «Відкривай Україну»
vu.zkvu@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *