Вибір професії – крок до життєвого успіху!

Вибір професії,  яка відповідає інтересам і нахилам особистості підлітка,  – завдання складне. Таке  завдання  не завжди під силу школяреві.  В рамках спільної Програми організації профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю закладів освіти, з метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці,  23 вересня 2021 року на Соборній площі міста обласним центром зайнятості населення був проведений  «Ярмарок вакансії»  за участю більше 50 роботодавців та 10 професійно-технічних та вищих навчальних закладів   м. Чернівців.

         Учні шкіл мали змогу не лише поспілкуватись з представниками професій, а й «приміряти» професію буквально, одягнувши форму вогнеборця,  бронежилет військового, поліцейського тощо. Це допомагає старшокласникам визначитись з вибором майбутнього професійного шляху.

        Для учнів старших класів  закладів освіти міста професійно-технічними та вищими навчальними закладами було підготовлено ряд майстер-класів та тренінгових занять. Школярі із задоволенням брали участь у створенні художніх картин, вирізали на фруктах та овочах, захоплювались кулінарною майстерністю та ковальською справою, долучались до створення краси з серветок, бісеру, а також спостерігали за показом модного одягу.

          Загалом  захід  відвідало   більше 200 учнів із  ліцеїв  № 5, 11, ЗОШ № 1, 3, 10, 14, 30,    СЗОШ № 22,  41.  

          Проведений  захід посприяв формуванню базових компонентів готовності молоді до свідомого вибору професії, проєктуванню успішного професійного майбутнього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *