Виставка «Несемо в серці Україну»

У центрі культури «Вернісаж», що за адресою: вул. О. Кобилянської, 53, діє виставка «Несемо в серці Україну»  з фондової колекції Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту.                                                   
Тривалість виставки по 21 листопада 2019 року.
Вхід вільний.
Мета виставки:
всебічне, неупереджене висвітлення музейними засобами історичного минулого Буковини, а саме матеріальної культури краю за основними принципами організації експозиції музейної виставки, якими  є цілісність та гармонійна єдність художньо-образного, функціонального, конструктивно-технічного  аспектів, що організовують музейні предмети за їх інформативними та інтерактивними змістовими ознаками.
Завдання:
створити спеціально організоване предметно-просторове середовище сторічної давнини, що включає предмети побуту, твори мистецтва, пам’ятки історії та матеріальної культури, на тлі яких відбувалися події. Формою музейної комунікації має виступати музейна експозиція виставки, за допомогою якої відвідувач спілкується із музейним предметом. Музейна комунікація буде відбуватися  через експонування та інтерпретацію автентичних пам’яток, а її головним змістом буде доступ суспільства до музейної збірки, збереженої та дослідженої  музеєм народної архітектури та побуту.

Управління освіти Чернівецької міської ради рекомендує інформувати педагогічні, учнівські, батьківські колективи про дану виставку та забезпечити іі  відвідування.
 
Графік роботи виставкової зали «Вернісаж», що за адресою: вул. О. Кобилянської, 53
Понеділок – вихідний
Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця  – з 12.00 год.  по 19.00 год.
Субота, Неділя  – з 11.00 год. по 18.00 год.
 Несемо в серці Україну
Дякуємо за співпрацю!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *