Як завершити навчальний рік? Нестандартні умови! – Оптимальні рішення!

15 травня 2020 року  в онлайн-режимі проведено інструктивно-методичну нараду учителів початкових класів  закладів загальної середньої освіти міста. У ході наради було визначено пріоритетні завдання щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року у школі І ступеня.

Зосереджено увагу на рекомендованому всім закладам загальної середньої освіти плані дій для організованого завершення навчального року.

 

Зроблено коментар нормативно-правової бази (наказів та листів управління освіти Чернівецької міської ради).

  

Шкільних педагогів ознайомлено з особливостями  організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти під час карантину, наголошено на важливі аспекти щодо  проведення підсумкового оцінювання та  заповнення класного журналу у 2019/2020 навчальному році.

   

Прокоментовано запитання, які, надійшли від учителів початкових класів. Колегам надано методичну підтримку щодо організації навчальних екскурсій у 2019/2020 навчальному році.

Анонсовано кращі педагогічні практики дистанційного навчання учителів початкових класів.

 

Детальна інформація наради розміщена на Google диску.  Ознайомитися з матеріалами можна буде, перейшовши за посиланням, розміщеному у  Viber спільноті «Керівники методичних об’єднань» учителів початкових класів.

Дякуємо всім колегам за активність! До роботи долучилося 98 педагогів!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *