ЄВІ/ЄФВВ-2020: 01 ЛИПНЯ ПОЧАТОК ВСТУПНИХ ІСПИТІВ ДО МАГІСТРАТУРИ

1 липня розпочинаються вступні іспити до магістратури.

    Основна сесія єдиного вступного іспиту з іноземних мов  (далі –ЄВІ) проводиться у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

   Єдиний вступний іспит з іноземних мов 01.07.2020р. відбудеться на пунктах тестування, розміщених на базі 5  ЗЗСО  м.Чернівці.  ЦЕ:

  • ЗОШ № 2 (вул. Головна, 87);
  • ЗОШ № 6 (вул. Комарова, 26-В);
  • ЗОШ № 24 (вул. Фізкультурна, 5);
  • ЗОШ №33 (вул. Героїв Майдану, 152-А);
  • Ліцею №2 (вул. Л.Кобилиці, 88-а);

     Нагадуємо учасникам ЄВІ, що адреси пунктів тестування та час початку іспиту зазначено в запрошеннях-перепустках, розміщених у «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ». Доступ до кабінету учасника здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

    Просимо тих учасників, які мають намір взяти участь у тестуванні, терміново роздрукувати цей документ: у ньому зазначено проміжок часу, протягом якого рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

   Для участі в ЄВІ/ЄФВВ учасник / учасниця має своєчасно прибути до пункту тестування, взяти з собою зазначені вище документи, дотримуючись дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску до пункту тестування.

   Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності:

  • оригіналу екзаменаційного листка;
  • оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

  У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Електронна версія ID-картки у мобільному застосунку «Дія» не замінює оригінал паспорта.

   Відповідно до Розпорядження Чернівецького міського голови № 230-р від 24.06.2020р.  з  25.06.2020р. по 17.07.2020р.  учасники та персонал, залучений до проведення ЗНО/ЄВІ, має право користуватися громадським транспортом за пред’явленням довідки від закладу або договору про підтвердження наданих послуг у пункті проведення тестування та запрошення на пункт тестування. 

        Персоналу ЄВІ  необхідно не пізніше   !!! 08.30 – 08.40   (І зміна) та 12.30- 12.40 (ІІ зміна)– прибути до пункту проведення ЄВІ  (далі – пункт ЄВІ)  відповідно списку з документом, що посвідчує особу, бейджем, на якому зазначені прізвище, ім’я, по батькові, годинником, ручкою з чорнилом чорного кольору, ножицями.

   УВАГА!!! Договір та штрих-код залученого до проведення Єдиного фахового вступного випробування з іноземної мови  01.07.2020р. та єдиного фахового випробування з права 03.07. 2020р., а також технологічні карти старшого інструктора, інструктора, чергового та Типові промови інструктора (паперовий варіант)  будуть роздані педагогам відповідальними за пункти проведення ЄФВВ та ЄФІ у день проведення випробування безпосередньо на пункті тестування!!!. 

      Допуск  учасників та  персоналу  до будівлі пункту ЄВІ здійснюється після оцінки  медичним працівником наявних ознак респіраторних хвороб та за умови одягнення захисної маски/респіратора так, щоб були покриті ніс та рот.

      Цьогоріч пандемія коронавірусної інфекції внесла корективи у проведення зовнішнього незалежного оцінювання: не тільки змістилися терміни проведення, а й додалися певні правила, дотримання яких спрямоване на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

      Постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 заборонено перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок. Тому при проведенні ЄВІ/ЄФВВ учасники зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів у громадських місцях (докладніше – за посиланням), про необхідність одягнення захисних масок чи респіраторів для допуску на  ЄВІ кожен учасник повідомлений через персональний кабінет. Для безпечного проходження тестування в умовах адаптивного карантину вхід учасників до пунктів проведення тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту – маски або респіратора (зокрема, виготовлених

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *