З днем народження, Лесю Українко!

Вихованці гуртка юних фотоаматорів «Світлина» Будинку творчості дітей та юнацтва не зупиняються на досягнутому. Вони із задоволенням беруть участь у нових проєктах і їх роботи стають все цікавішими та професійнішими.

Поштовхом до підкорення нової вершини стала участь в обласному конкурсі мистецької акції-реконструкції «Українка у фокусі ХХІ століття», присвяченій 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Дітям, разом із керівником гуртка Кабачій Галиною Мирославівною, було дуже цікаво працювати над таким проєктом: підбирати костюми, типажі, виготовляти аксесуари, виставляти світло, композицію, працювати у графічних редакторах. Творчість Лесі надихнула їх на створення постановочних світлин, копіюючи реальні фото, які проілюстрували певну історію з життя Лесі Українки. На кожну світлину була написана коротенька анотація про відображений період життя поетеси.

Підсумком кропіткої роботи стало визнання поважним журі: із надісланих на конкурс 212 фоторобіт – дві творчих роботи гуртківців увійшли до 10 найкращих світлин школярів та студентів і були презентовані на фотовиставці у стінах Чернівецької обласної державної адміністрації.

Ірина Ісопенко, заступниця голови ЧОДА, та Людвига Цуркан, директорка Департаменту освіти і науки ЧОДА, нагородили переможців Будинку творчості дітей та юнацтва Чеботаренко Ангеліну та Гука Владислава дипломами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації та подарунками.

Щиро вітаємо з перемогою і пишаємося вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *